top of page

Jak działa licencja LightBurn


Licencja LightBurn nie jest subskrypcją. Płacisz raz, oprogramowanie będzie działało wiecznie, o ile będziesz mieć swój klucz licencyjny.

Klucz licencyjny pozwala korzystać z oprogramowania na maksymalnie dwóch komputerach jednocześnie, nie muszą one korzystać z tego samego systemu operacyjnego, a licencję można łatwo przenieść, jeśli uzyskasz nowy komputer. Jeśli potrzebujesz go używać na 3 komputerach, z przyjemnością zaktualizujemy Twoją licencję, aby na to zezwolić, bez żadnych kosztów. Jeśli potrzebujesz więcej miejsc lub konfiguracji licencji ruchomej, my również możemy to zrobić – skontaktuj się z nami w sprawie cen i szczegółów.


Klucz licencyjny ma datę ważności – rok od pierwszej aktywacji. Po wygaśnięciu nadal obowiązuje, po prostu nie otrzymujesz żadnych aktualizacji. Jeśli pobierzesz wersję oprogramowania wydaną po wygaśnięciu licencji, nie będzie działać.

 

Ile kosztuje odnowienie?

Jeżeli chcesz odnowić roczną licencję, by otrzymywać aktualizację – koszt to 130zł

Pamiętaj, że limit dwóch komputerów nie oznacza, że możesz zainstalować oprogramowanie tylko dwa razy – system licencji w LightBurn śledzi, na których komputerach masz zainstalowany klucz. Jeśli otrzymujesz nowy komputer i chcesz przenieść na niego licencję, najpierw należy dezaktywować licencje na starym komputerze. W LightBurn przejdź do Pomoc> Zarządzanie licencjami i kliknij przycisk Dezaktywuj. Spowoduje to usunięcie starego komputera z licencji, a następnie zainstalowanie licencji na nowym komputerze. Jeśli kiedykolwiek wystąpi awaria dysku twardego lub sprzedasz komputer, możemy usunąć komputer z licencji.


 

Zarządzanie licencjami:

Aby możliwe było pełne zarządzanie oraz przenoszenie licencji w razie awarii komputera lub dysku twardego, należy zarejestrować swój klucz w bazie LightBurn przesyłając swoje imię, adres email oraz klucz licencyjny na adres: support@lightburnsoftware.com

140 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page