top of page
Darmowa-wysy-ka-2019-popularny-Flyingbear-Ghost-5-pe-na-metalowa-rama-3d-drukarki-diy-zest

Druk 3D

Garage Make Zone najbardziej znane jest z druku 3D i niesienia pomocy w tej dziedzinie. Możemy śmiało stwierdzić, że jest to temat na którym zjedliśmy zęby. 

Przez lata napisaliśmy setki oprogramowań dla tych małych cudów techniki. Pomagaliśmy w kalibracji, wprowadzaliśmy modyfikacje sprzętowe i budowaliśmy je od zera. 

Nie raz też zdarzało się serwisować niesforne sztuki. Jednak z dumą możemy stwierdzić, że wszystkie wyjechały od nas sprawne, a klienci są zadowoleni!

Żadna drukarka nam nie straszna!

Nasza specjalność to:

  • budowa drukarek na zamówienie,

  • modyfikacje gotowych rozwiązań dostosowanych pod oczekiwania klienta,

  • modyfikacja oprogramowania płyty głównej np. zmiana języka, dodanie czujników czy podglądu na żywo,

  • dodanie zdalnej obsługi drukarki - sterowanie za pomocą interfejsu przez Internet,

  • serwis uszkodzonych drukarek 3D,

  • wymiana podzespołów - renowacja,

  • i wiele innych...

Mamy ogromne doświadczenie w pracy przy drukarkach 3D. Zarówno FDM jak i SLS/SLA. Zmontowaliśmy już setki takich urządzeń, które dalej są bohaterami w swoich domach.

Kupując u nas drukarkę 3D nasi klienci otrzymują pełną gwarancję, szkolenie wprowadzające i pomoc techniczną w wypadku problemów. 

Chętnie doradzamy w kwestii ewentualnego zakupu. Wiemy, że niektórym zależy na fajnej zabawce jaką jest drukarka 3D, ale są również bardziej wymagający majsterkowicze. W takim wypadku zawsze doradzamy jak najbardziej optymalne rozwiązanie dla konkretnej osoby. Więc jeżeli nie wiesz jaką drukarkę powinieneś kupić zachęcamy do kontaktu!

Dla nas samych jest to ciągła zabawa. Nasze doświadczenie to już 12 lat! Od tak dawna budujemy, modyfikujemy i naprawiamy te urządzenia. 

Zainteresowany? Napisz czego potrzebujesz!

Formularz przesłany pomyślnie! Dziękujemy!

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego!

+48 889 01 01 02

bottom of page